PDKS – Geçiş Kontrol Sistemleri

PDKS - Geçiş Kontrol Sistemleri

PDKS Nedir?

  • PDKS Sistemleri
  • Turnike Sİstemleri
  • Plaka Tanıma Sistemleri
  • Kontrol Yazılımları

PDKS “Personel devam kontrol sistemi” personelin belirlenen kontrol noktalarından giriş çıkışlarının PDKS cihazları ile zaman damgalı olarak kayıt altına alınması ile başlar. Bu kayıtlar online olarak PKDS programı‘na iletilmesi analiz edilmesi ve analiz sonucunda hazırlanan raporlama, raporların insan kaynakları, finans programlarına aktarılması sürecinin tamamına PDKS sistemi denilmektedir.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

PDKS sistemi temel olarak iki ana birimden oluşur, bunlardan ilki PDKS veri giriş cihazlarıdır. Personelin hareketlerinin kayıt altına alınması, hareketlerin yazılıma aktarılması gibi görevleri yerine getiren bu cihazlar parmak izi okuyucu cihazlar, yüz tanıma cihazları ve personel kart sistemleri olarak projeye göre seçilir.

PDKS Yazılımları

İşletmenizin personel takip sistemlerini otomatize ederek işleri kolaylaştırın!

 15 yıllık tecrübe ile gelişmiş güvenlik & takip çözümleri sunmaya hazırız.

PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemleri), personellerin giriş çıkış saatlerini, iş ve izin günlerini, binaya ziyaretçi akışını kayıt altına alır ve otomatik olarak PDKS yazılımına aktarır.

Akınsoft İnsan Kaynakları yazılımımıza entegre çalışabilir.

PDKS Nerelerde Kullanılır?

Personel devam kontrol sistemleri; küçük, orta veya büyük ölçekli olması fark etmeksizin tüm sektörlerde ve işletmelerde kullanılır. Ofis, fabrika, okul, hastane, otel ve kamu kuruluşları gibi her işletmenin personele ait bilgileri sağlıklı tutabileceği bir sisteme gereksinimi vardır. Daha önceki dönemlerde personel aracılığıyla kağıt üzerinde ve elektronik ortamda yapılan bu işlemler çok daha kolay ve hızlıdır.

PDKS’nin Avantajları Nelerdir?
Çalışkan BT

Yenilikçi Çözümler