Akınsoft Wolvox Restoran

AKINSOFT’un restoran, otel, kafe, pastane, bar, disko ve kulüpler için geliştirdiği adisyon hesap yönetim sistemidir. WOLVOX ERP, Genel Muhasebe, E-Ticaret ve Otel programları ile entegrasyonlu kullanıma imkan tanıyan WOLVOX Restoran ile iş yükünüz hafifleyecek, işletmeniz kurumsallık kazanacak.

Küçük ya da büyük kafeniz, pastaneniz, restoranınız veya masa ve müşteri takibi yapması gereken tüm işletmeler için tasarlanmış olan WOLVOX Restoran programı masa yerleşimini dilediğiniz gibi yapabilmenize imkan tanırken, restoranınızdaki masa yerleşimine uygun hareket etmenizi de sağlıyor.

Örnek Ekran Görüntüleri

Yazarkasa Entegrasyonu

WOLVOX Market Otomasyonu Programı aracılığı ile desteklenen teraziler ile online entegrasyon sağlayabilirsiniz. Bu sayede WOLVOX ERP veya WOLVOX Hızlı Satış Programları ile tam entegrasyon sağlayarak teraziden yapılan satışların kasaya aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım Alanları; Market, Manav, Kuruyemiş, Şarküteri, Kasap vb.

Terazi Entegrasyonu

WOLVOX Market Otomasyonu Programı aracılığı ile desteklenen yazar kasalarla online veya offline entegrasyon sağlayabilirsiniz. Bu sayede WOLVOX ERP veya WOLVOX Hızlı Satış Programları ile tam entegrasyon sağlayarak yazar kasadan yapılan satışların fatura olarak WOLVOX ERP Programı’na aktarılmasını (Offline kullanım) ya da Hızlı Satış Programı’ndan yapılan satışların normal yazıcı yerine yazar kasadan yazdırılmasını (Online kullanım) sağlayabilirsiniz.

Tanıtım Filmi

Demo Talep Formu