Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

Düzce Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kamera Sistemleri Nasıl Seçilir?

  • IP Sistem Güvenlik Kamerası
  • Analog (AHD) Sistem Güvenlik Kamerası
  • IP + AHD Sistemler

Ev, işyeri ve diğer alanlarda güvenlik her zaman öncelikli bir konu olmuştur. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi ile birlikte güvenlik kameraları, alanların güvenliğini sağlamak için en etkili araçlar haline gelmiştir. Bu noktada Çalışkan Bilişim Teknolojileri olarak, yüksek kaliteli güvenlik kameraları üretmekte ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Güvenlik Kamera Sistemlerimiz, yüksek çözünürlükte görüntü kaydetme özelliği sayesinde, net ve detaylı görüntüler elde edilmesini sağlar. Güçlü altyapısı ile de, görüntüleri anlık olarak izleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Üstelik, gelişmiş yazılım ve hareket algılama teknolojisi sayesinde, herhangi bir hareket algılandığında otomatik olarak kayıt işlemi başlar ve kullanıcılara anlık uyarı gönderir.

Güvenlik kameraları, evlerin yanı sıra, ofisler, işyerleri, depolar, mağazalar ve daha birçok alanda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ürünlerimiz, kullanımı kolay, estetik görünüme sahip ve farklı özellikleriyle her türlü ihtiyaca yanıt verebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Müşteri memnuniyeti firmamız için her zaman önceliklidir. Bu nedenle, Çalışkan Bilişim Teknolojileri olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Güvenlik kameraları konusunda ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgi ve desteği sağlamak için ekibimiz her zaman hazırdır.

Sonuç olarak, Çalışkan Bilişim Teknolojileri olarak, yüksek kaliteli ve güvenliğe önem veren güvenlik kamera sistemleri kurmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman öncelikli tutarak, kaliteli ürün ve hizmetlerimizle her türlü güvenlik ihtiyacınıza yanıt vermeye hazırız.

Düzce Güvenlik Kamerası

HDCVI kamera teknolojisi, 800 metre mesafeye kadar olan mesafelerde, koaksiyel kablo üzerinden gönderilen 720P den –  4K’ya kadar video çözünürlüğünü desteklemektedir. Ayrıca eski CCTV sistemlerinin mevcut olduğu yerlerde veya uzun kabloların gerektiği yerlerde, mevcut koaksiyel kabloların olduğu kurulumlar için mükemmel bir seçimdir. HDCVI – AHD kameralar aynı zamanda daha az masraflı oldukları için küçük ölçekli gözetim sistemlerinde kurulum ve bakımı daha kolaydır.

Düzce Güvenlik Kamerası

IP Kameralar (Network kameralar)

Network kameraları veya PoE kameraları olarak da bilinen IP tabanlı kameralar, 1Mp’den – 4K Ultra HD’ ye kadar yüksek çözünürlüklerde mevcuttur. IP kameralarda, video bir PoE NVR’ye veya bir bilgisayar ağı üzerinden doğrudan gönderilebilir. IP kameralar veri sinyalini iletmek için ağ (Category 5 veya 6) kablolarını kullanır. IP kameralar, özellik ve çeşitlilik bakımından daha fazla özelleştirilmeye imkan sağladığı için yeni ve büyük çapta kurulumlar için önerilmektedir. Sistem maliyeti ilk etapta yüksek gibi görünse de devamlılık bakımından ilerleyen zamanlarda daha çok avantaj sağlamaktadır.

İnternet olmadan kamera sistemi kullanıp mekanımı izleyebilir miyim?

İnternet bağlantısı olmadan güvenlik kamera sistemi çalışabilmektedir. Kayıt cihazı içerisinde bulunan harddisk e görüntüler kaydedilir ve bir monitör yardımıyla anlık görüntüler ve kayıtlı görüntülere erişilebilir.

Kamera sistemini istediğim yerden istediğim cihazdan izleyebilir miyim?
Kamera sistemim ne kadar sürelik kayıt saklar?
Çalışkan BT

Yenilikçi Çözümler