Hoşgeldiniz.

Yazılım Çözümlerimiz

Projelerinizi birlikte hayata geçirelim ..

Wolvox ERP

Barkodlu proximity kartlar ve parmak izi okuyucu sistemler ile personel giriş-çıkışlarını kontrol altına almak isteyen işletmelere ve personel özlük bilgiler ile maaş takibinin yanı sıra bordro ve puantaj işlemlerini takip etmek isteyen işletmelere hitap etmektedir.

Wolvox Genel Muhasebe

Bilanço esasına göre defter tutması zorunlu olan işletmelere hitap eder. WOLVOX ERP ve WOLVOX İnsan Kaynakları ile entegreli çalışabilmektedir. WOLVOX Beyanname, WOLVOX Demirbaş ve WOLVOX e-Defter modülleri ile desteklenerek tam bir muhasebe takibi sağlanabilir.

Wolvox Hızlı Satış

Marketler, süper marketler, bakkallar, benzin istasyonları, okul kantinleri veya satışını kolay bir şekilde yürütmek isteyen tüm işletmeler için hazırlanmış olan WOLVOX Hızlı Satış Programı sayesinde satış işlemleriniz işlem karmaşasından arınarak, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Wolvox İnsan Kaynakları

Ticari, sektörel, üretim ve planlama yazılımlarımız ile kullanıcılarımıza hizmet veriyoruz.

Akınsoft Webconnect

AKINSOFT Wolvox un içerdiği Cari, Kasa, Stok, Fatura, Sipariş, Servis, İrsaliye, Döviz, Günsonu ve Restoran raporlarının web ve mobil üzerinden kullanılabilmesini sağlar.

Wolvox Restoran

AKINSOFT WOLVOX Restoran Programı, Restoran, kafe, bar, otel, spa ve bilardo salonlarında adisyonları takip etmek için kullanabilirsiniz.

Market Otomasyonu

Yazarkasa ve elektronik terazilerini Wolvox ile kullanmak isteyen tüm marketlerin kullandığı entegrasyon yazılımımız.

Mobil Satış PDA

Bilgisayar ve ofisten bağımsız satış yapılan sektörlere yönelik ; fatura kesme, sipariş toplama ve tahsilat sistemini kullanmak isteyen bütün işletmelere hitap etmektedir.

Restaurant PDA

Kablosuz sipariş sistemi kullanmak isteyen tüm restaurant, bar ve kafelere hitap etmektedir.

Wolvox Otel

Tüm otel, motel, apart ve pansiyonlara hitap eden WOLVOX Otel Programı sayesinde oda ve müşteri takibinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Konaklama işletmelerinin en önemli departmanlarından olan rezervasyonda sorunsuz bir operasyon gerçekleştirmenizi sağlar.

Servis Yönetimi

Otomobil, beyaz eşya ve diğer tüm servis hizmeti veren işletmeler için tüm süreçlerini yönetebileceği ve muhasebe takiplerini yapabileceği verilimliliklerini arttıracak bir yazılım.

Wolvox Demirbaş

Demirbaş takibi yapmak isteyen tüm muhasebeci ve mali müşavirlere hitap etmektedir. Demirbaş kayıt,amortisman raporları, Genel muhasebe ve İşletme defteri entegrasyonu.