Akınsoft

Yeni Nesil E-Ticaret

AKINSOFT Yeni Nesil E-Ticaret sistemiyle işinizi şansa bırakmayın. AKINSOFT E-Ticaret Programıyla günlük bilgisayar kullanıcılarına göre tasarlanmış estetik, kullanışlı ve profesyonel arayüzden faydalanırken, SEO Optimizasyonu sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Günümüz teknolojisinde mağazacılık dönemi hükmünü yitirirken işletmeler e-mağaza uygulamaları sayesinde müşterilerine, evlerinden alışveriş yapabilme imkanı tanıyor. Bu aşamada kullandığınız E-Ticaret sisteminiz ne kadar basit ve müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde olursa rakiplerinizi geride bırakırken pazardaki payınızı da bir o kadar arttırmış olursunuz.

Öne Çıkan Özellikler

Yaygın Destek Hizmeti

Yaygın destek hizmeti ile sorularınıza anında yanıt bulun. Telefon veya e-mail aracılığı ile destek birimlerimizle kolaylıkla irtibat sağlayın.

Maksimum Müşteri Memnuniyeti

Sipariş ve tahsilatların durumunu kayıp yaşamadan takip edin, müşterilerinize maksimum memnuniyet sunma hedefinize bir adım daha yaklaşın.

Mobil Uygulamalar

Opsiyonel olarak sunulan Mobil Uygulama (Android – IOS) modülü satın alınması ile uygulama kurulumlarını sağlamaktadır.

B2B ve B2C Yönetimi

Bayi ve müşteri yönetimini etkin bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan AKINSOFT E-Ticaret, bu konuda pek çok farklı avantajı da yanında sunmaktadır.

Sanal Pazar Yerleri

E-Ticaret sitenizi sanal mağazalara taşımanın en kolay yolu. Hızlı ürün gönderimi, sipariş ve ödeme takibi ile tek platformda işlem yapma avantajı.

WOLVOX ERP Entegrasyon

Sattığınız bir ürünün güncel miktar bilgisini dakikalar içerisinde E-Ticaret siteniz ve sanal mağazalarınıza aktarım kolaylığı desek, hem de ek bir işlem yapmadan.

Kampanya ve Promosyon

Ürünlerinizi kampanya ve promosyonlarla öne çıkarın, daha kısa sürede daha fazla satış hedefinizi destekleyin.

Sektörünüze Özel Tema

Markalarınıza uygun tema tasarımlarıyla farklılık yaratın, ön plana çıkan temanızla ziyaretçilerinize görselliğin yanı sıra kullanım kolaylığını da sunmanın farkını yaşayın.

Güncel İş Ortaklarımız

AKINSOFT Yeni Nesil E-Ticaret kullanan ya da yeni alacak müşterilere özel MNG Kargo ile yaptığımız iş birliği çerçevesinde Tüm Türkiye’ye kargo gönderimlerini indirimli yapıyor..

Türkiye’de en çok kullanılan 8 kart markasının kredi ve banka kartları üzerinden ödeme alabilir, müşterilerinize taksitlendirme ve alışverişlerinden puan kazanma imkanı sunabilirsiniz.

E-Ticaret kullanan ya da yeni alacak müşterilerimiz, PayTrek ile yaptığımız iş birliği çerçevesinde 31.10.2019 tarihine kadar size özel avantajlardan yararlanabileceklerdir.

E-Ticaret kullanan ve Seo hizmeti almak isteyen E-Ticaret müşterilerimiz, Seocu.com ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde 30.03.2020 tarihine kadar avantajlı fırsatlardan yararlanabilecek.

Örnek Ekran Görüntüleri

Demo Sitemiz

Ziyaretçilerinizin sitenizde nasıl bir görünümle karşılaşacaklarını inceleyebilir; ana sayfa ve diğer sayfalarda kullanacağınız görsellerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Demo Yönetim Paneli

E-Ticaret panelini inceleyerek fikir edinebilir; neler yapabileceğinizi görüp ihtiyacınıza uygun ayarlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Teklif İsteyiniz