Güvenlik Sistemleri | Her Anınız Güvende…

Hayalinizde Ki Güvenli Yaşamı Tasarlayalım. Size En Uygun Çözümleri Sunalım.

Güvenlik Kamerası Sistemleri

düzce güvenlik kamerası-ev güvenliği

Apartman, Müstakil Ev ve  Toplu konutları yaşanabilir daha güvenli bir ortam olması için Uzman Teknik Ekibimiz ile Hizmetinizdeyiz.

düzce güvenlik kamerası-iş yeri

İşyerlerinizin Güvenliği ve Personel Takibini iyileştirmek artık sizin elinizde; Firmamız  İşyeri Güvenlik Kamera Sistemleri konusunda uzman kadromuz ve Acil 7/24 Destek ekibimiz ile yerinde hizmet sunmaktadır.

düzce güvenlik kamerası-kurumsal güvenlik

Kuruluşlara gerek güvenlik yapılarını, gerekse iş operasyonlarını geliştirebilmelerine yönelik video çözümleri sunmaktayız. Mekanlarda gerçekleşen olayların tek noktadan izlenebilmesi ve kaydedilebilmesi imkânını sunar

Hırsız Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri, hırsızlık, soygun, gasp, tehdit, haneye tecavüz, yangın, su basması, doğal gaz kaçağı, sağlık sorunu gibi durumlarda imdadınıza yetişen elektronik çözüm paketidir. Ev veya iş yerinizin konumuna, isteklerinize göre, içerideki yaşama tarzınıza ve bütçenize uygun olarak, tamamen size özel ihtiyacınıza göre seçilmiş elektronik parçaların birbirleriyle entegre edilmesiyle oluşur.

Alarm verdiği zaman ışıklı siren çalar ve sistem otomatik telefon bağlantısıyla veya internet üzerinden alarm merkezimize ve gerekli yerlere anında haber verir.İstenmeyen durumu, açılmaması gereken bir kapı veya pencerenin açılması, evde bir canlının hareket etmesi, cam kırılma sesinin çıkması, evde olmadığınız bir zamanda yangın çıkması, su basması, gibi hallerin oluşmasını anlar. İçerideki hareket ve yaşam tarzınıza bağlı olarak hangi bölümü ne zaman koruyacağınıza kendiniz karar verir ve alarm sisteminizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Tüm sistem kablosuz olarak ta çalışabilmektedir, hiçbir kablo çekim işlemi yapılmaksızın kablosuz dedektörler ile kırma, kablo çekimi gibi işlemler yapmaksızın alarm sistemi devreye alınmaktadır.

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri

Yangın algılama ve alarm sistemleri, oluşan dumanı, gazı, alevi ya da açığa çıkan ısıyı algılayarak erken müdahale imkanı sağlar.
İstenildiği taktirde alarm haber alma merkezimizle de sistemin haber alması sağlanır ve 7×24 sistemin takibi sağlanır, olası durumlarda alarm haber alma merkezimiz kullanıcıyı veya kullanıcının talebi doğrultusunda itfaiye birimlerine haber vermektedir.

Birçok özel firma ve kamu kuruluşlarında gerçekleştirdiğimiz projeler ile her ölçekte yapı için yangın algılama sistemlerini devreye alıyor periyodik zamanlı bakımlarını gerçekleştiriyoruz.

İletişim Biligilerimiz

Çözümlerimiz İle İldiği Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın

Kültür Mahallesi, Rasim Betir Paşa Bulvarı, No:34/11

Merkez / Düzce

0 380 512 08 87 – 0 535 767 73 79

info@caliskanbilisim.com.tr – duzce@akinsoft.com.tr