Akınsoft Wolvox Hızlı Satış

Düzce’de  hızlı satış programı ve market yazılımı hizmetleri vermekteyiz.Tüm satış süreçlerinizi tek bir programda birleştirerek karmaşıklığın önüne geçerek etkin satış ortamı sağlıyoruz.

Marketler, süper marketler, bakkallar, benzin istasyonları, okul kantinleri , kırtasiyeler, giyim mağazaları, kuruyemişçiler veya satışını kolay bir şekilde yürütmek isteyen tüm işletmeler için hazırlanmış olan WOLVOX Hızlı Satış Programı sayesinde satış işlemleriniz işlem karmaşasından arınarak, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Örnek Ekran Görüntüleri

Yazarkasa Entegrasyonu

WOLVOX Market Otomasyonu Programı aracılığı ile desteklenen teraziler ile online entegrasyon sağlayabilirsiniz. Bu sayede WOLVOX ERP veya WOLVOX Hızlı Satış Programları ile tam entegrasyon sağlayarak teraziden yapılan satışların kasaya aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım Alanları; Market, Manav, Kuruyemiş, Şarküteri, Kasap vb.

Terazi Entegrasyonu

WOLVOX Market Otomasyonu Programı aracılığı ile desteklenen yazar kasalarla online veya offline entegrasyon sağlayabilirsiniz. Bu sayede WOLVOX ERP veya WOLVOX Hızlı Satış Programları ile tam entegrasyon sağlayarak yazar kasadan yapılan satışların fatura olarak WOLVOX ERP Programı’na aktarılmasını (Offline kullanım) ya da Hızlı Satış Programı’ndan yapılan satışların normal yazıcı yerine yazar kasadan yazdırılmasını (Online kullanım) sağlayabilirsiniz.

Tanıtım Filmi

Demo Talep Formu